Tarkasta
Etusivu / Info / Yhteystiedot

Yhteystiedot

KYMEN CHARTERLINE OY
Torikatu 2 – 45100 KOUVOLA

ma-pe 07:45-17:30

Puhelin: 020 710 9705 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)

Sähköposti: info@bussimatkatoimisto.fi

  • Petri Reunanen, toimitusjohtaja
  • puhelin 020 710 9701 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • sähköposti petri@bussimatkatoimisto.fi

KOUVOLAN BUSSIMATKATOIMISTO
Torikatu 2, 45100 Kouvola

Julia Sorokina-Reunanen, talouspäällikkö

  • puhelin 020 710 9705 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • sähköposti julia@bussimatkatoimisto.fi

Nora Reunanen, toimistovirkailija

  • puhelin 020 710 9705 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • sähköposti nora@bussimatkatoimisto.fi

Päivi Falbel-Korkee, toimistovirkailija

  • puhelin 020 710 9705 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • sähköposti paivi@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE KOUVOLA
Harjunraitti 1, 45200 Kouvola

Jukka Kossila, liikennepäällikkö

  • puhelin 050 470 7737
  • sähköposti jukka@bussimatkatoimisto.fi

Ilkka Sarpola, ajomestari

  • puhelin 050 4707750
  • sähköposti info@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE HAMINA – KOTKA – LOVIISA

Merja Mokkala, ajomestari

  • puhelin 050 470 7616
  • sähköposti info@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE LAPPEENRANTA

Tilausliikenne E. Rantanen Oy

Karjalantie 15, 53300 Lappeenranta

Marko Matikainen, ajomestari

  • puhelin 020 710 9700 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • matkapuhelin 040 513 3737
  • sähköposti marko@bussimatkatoimisto.fi
Palaa ylös