Tarkasta
Etusivu / Info / Yhteystiedot

Yhteystiedot

KYMEN CHARTERLINE OY

Puhelin: 020 710 9705 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)

Sähköposti: info@bussimatkatoimisto.fi

KOUVOLAN BUSSIMATKATOIMISTO
Kymen Charterline Oy
Torikatu 2, 45100 Kouvola
ma-pe 08:30-17:30

Julia Sorokina-Reunanen, talouspäällikkö

  • sähköposti julia@bussimatkatoimisto.fi

Päivi Falbel-Korkee, toimistovirkailija

  • sähköposti paivi@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE KOUVOLA – HAMINA – KOTKA – LOVIISA
Kymen Charterline Oy
Harjunraitti 1, 45200 Kouvola

Jyri Halme, toimitusjohtaja

  • sähköposti jyri@bussimatkatoimisto.fi
  • puhelin 050 441 2195

Jukka Kossila, liikennepäällikkö

  • puhelin 050 470 7737
  • sähköposti jukka@bussimatkatoimisto.fi

Ilkka Sarpola, ajomestari

  • puhelin 050 4707750
  • sähköposti info@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE LAPPEENRANTA

Tilausliikenne E. Rantanen Oy
Karjalantie 15, 53300 Lappeenranta

  • puhelin 020 710 9700 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)

Petri Reunanen, toimitusjohtaja

  • sähköposti petri@bussimatkatoimisto.fi

Marko Matikainen, ajomestari

  • puhelin 020 710 9700 (8,28 snt/puh + 23,1 snt/min)
  • matkapuhelin 040 513 3737
  • sähköposti marko@bussimatkatoimisto.fi
Palaa ylös