Tarkasta
Etusivu / Info / Toimihenkilöt

Toimihenkilöt

KYMEN CHARTERLINE OY

  • Petri Reunanen, toimitusjohtaja
  • puhelin 020 710 9701
  • sähköposti petri@bussimatkatoimisto.fi

KOUVOLAN BUSSIMATKATOIMISTO

Julia Sorokina-Reunanen, talouspäällikkö

  • puhelin 020 710 9705
  • sähköposti julia@bussimatkatoimisto.fi

Nora Reunanen, toimistovirkailija

  • puhelin 020 710 9705
  • sähköposti nora@bussimatkatoimisto.fI

BUSSILIIKENNE KOUVOLA

Jukka Kossila, liikennepäällikkö

  • puhelin 050 470 7737
  • sähköposti jukka@bussimatkatoimisto.fi

Ilkka Sarpola, ajomestari

  • puhelin 050 4707750
  • sähköposti info@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE HAMINA – KOTKA – LOVIISA

Merja Mokkala, ajomestari

  • puhelin 050 470 7616
  • sähköposti info@bussimatkatoimisto.fi

BUSSILIIKENNE LAPPEENRANTA

Tilausliikenne E. Rantanen Oy

Karjalantie 15, 53300 Lappeenranta

Marko Matikainen, ajomestari

  • puhelin 020 710 9700
  • matkapuhelin 040 513 3737
  • sähköposti marko@bussimatkatoimisto.fi
Palaa ylös